KORUYUCU ACENTELİK

Güçlü tedarikçi ağımız ve gemi işletme ekibimizin desteği ile seferlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ikmalinizde (kumanya, yakıt, su, yağ, harita ve diğer yayınlar, yedek parça, cash to master vb.), surveyler, personel değişimleri, tamir, bakım ve diğer lojistik ihtiyaçlarınız için koruyucu acentelik hizmetleri sunuyoruz.

ATT Denizcilik olarak belirlenen yetki alanı dahilinde, Koruyucu Acentelik hizmeti verdiğimiz müşterimizin yerel yetkililere karşı çıkarlarının zamanında ve doğru şekilde gözetilip korunmasını sağlamaktayız. Ayrıca bizleri Koruyucu Acente olarak atayan iş ortaklarımız tarafından özellikle istenen veya belirtilen konulardaki sorumlulukları ve eylemleri talepleri doğrultusunda yerine getiriyoruz.

Geminin limanda bulunduğu sürede iş ortağımızın yetkilisi olarak hizmet verip, gemi operasyonu ve gemi kaptanına verilecek talimatları da kapsayacak şekilde her bakımdan iş ortağımız adına yönlendirmelerde bulunur veya doğrudan onun adına hareket edebiliriz.

Koruyucu Acentelik Hizmetlerimiz :
* Tecrübeli ekibimizle geminin yükleme ve tahliye işlemlerinin 7/24 takibi.
* Havalimanında transit vize işlemleri, karşılama servisi, otel konaklama, gemiye katılım da dahil olmak üzere tüm personel
   değişim hizmetleri.
* Gemi kaptanı nakit avans teslimi.
* Tatlı su ve kumanya teslim organizasyonu.
* Yağ ve yakıt ikmal organizasyonu.
* Sintene / slop ve katı atık toplama organizasyonu.
* Transit yedek parça teslimi.
* Motorbot ve ulaşım hizmetleri.
* Hasta personel refakati ve işlemleri.
* Gemi sertifika yenileme işlemleri.
* Gazdan arındırma (Gas Free) sertifikası ve sıcak çalışma izni temini.

Tüm bu işlemler ve servisler süresince, ilgililer arasındaki koordinasyonun mükemmel işleyişini sağlamak için çalışıyor ve bunu yaparken de tarafların haklarını, yararını ve zamanını azami düzeyde gözeterek sizlere muhtemel tüm ihtiyaçlarınızda tam zamanlı destek sunuyoruz.t