Hizmetlerimiz

Liman Acenteliği

2018 yılında kurulan ATT Denizcilik, sektörde 27 yılı aşkın tecrübeye sahip yönetici kadrosu ve alanında
deneyimli ekibiyle armatörlerimize acentelik hizmeti sunmaktadır.
Deneyimli acente kadromuz ile gemilerinize Aliağa merkez ofisimiz, İzmir ve tüm Türkiye limanlarında, İstanbul ve Çanakkale boğazlarında liman acenteliği hizmeti sunuyoruz.
Tecrübeli ve donanımlı bir Gemi Acentesi olarak, yalnızca potansiyel sorunları önlemekle kalmıyor, işlemleri kolaylaştırarak rahat bir operasyon sağlıyoruz…

Transit Boğaz Acenteliği

Asya’yı Avrupa’dan ayıran Türk boğazları; Çanakkale ve İstanbul deniz yolu geçişlerini içermektedir.
Çanakkale Boğazı; Marmara Denizi’ni Ege ve Akdeniz’e bağlayan 40 millik bir deniz yoludur. İstanbul Boğazı ise Karadeniz’i Marmara Denizi’ne bağlayan 17 millik bir deniz yoludur ve bu her iki deniz yolu da Türkiye sınırları içindedir.
Türk Boğazları, Karadeniz limanlarından ve Hazar Denizi bölgesinden gelen yüklerin Batı ve Güney Avrupa’ya
taşınmasına aracılık etmektedir…

Koruyucu Acentelik

Güçlü tedarikçi ağımız ve gemi işletme ekibimizin desteği ile seferlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ikmalinizde (kumanya, yakıt, su, yağ, harita ve diğer yayınlar, yedek parça, cash to master vb.), surveyler, personel değişimleri, tamir, bakım ve diğer lojistik ihtiyaçlarınız için koruyucu acentelik hizmetleri sunuyoruz.
ATT Denizcilik olarak belirlenen yetki alanı dahilinde Koruyucu Acentelik hizmeti verdiğimiz müşterimizin yerel yetkililere karşı çıkarlarının zamanında ve doğru şekilde gözetilip korunmasını sağlamaktayız…